آمادگی قبل از بارداری

برگزاری کلاسهای آمادگی قبل بارداری

خانم های باردار محترم

همه میدونید که دوران بارداری و زایمان یکی از پر مخاطره ترین و مهمترین دوران زندگی هر خانمیه و از طرفی اگر با علم و آگاهی و سلامتی پیش بره میتونه پر هیجان، خاطره انگیز و لذت بخش ترین دوران زندگیش هم باشه.

بیشتر خانم های باردار این دوران رو بدون علم و آگاهی و با ترس و دلهره از دردهای زایمان و خطرات این دوران طی می کنند و وقتی وارد زایشگاه میشند با جیغ و فریاد یک زائوی دیگه، وحشت تمام وجودشونو می گیره و کل هورمون ها و پروسه طبیعی زایمان در وجودشون از کار می افته.

به همین خاطر سالهاست که مراکز مشاوره مامایی و مراکز بهداشتی درمانی و بسیاری از بیمارستان ها، کلاس های آمادگی برای زایمان رو برای مادران باردار برگزار می کنند.

معمولا ترتیب و محتوای این کلاس ها تو مراکز بهداشتی و بیمارستان ها یکسری مطالب ثابت و مشخص هستند که بر اساس دستورالعمل های کشوری تنظیم شدند و استاندارد هستند.

خوشبختانه اینجانب در تدریس تو این کلاس ها، علاوه بر رعایت اصول استاندارد تعیین شده، یکسری مطالب علمی و به روز شده رو همراه با نکات مهمی که طی کار با خانم های باردار نیاز سنجی کردم و میدونم چقد دونستن این مطالب برای سلامتی و زایمان راحت براشون اهمیت داره رو هم اضافه کردم.

کلاس ها بسیار پرمحتوا و آرامش بخش هستند و لذت مادر شدن و یک بارداری سالم و زایمان راحت رو به مادران عزیز القا می کنند.

زیاد تعریف نمی کنم، می تونید شرکت کنید و خودتون تجربه کنید.

می تونید همسر یا همراه مورد نظرتون رو هم بیارید.

از 20تا24 هفته بارداری که باشید می تونید شرکت کنید. محتوای جلسات و ساعات کلاسها با هفته های بارداری شما تنظیم میشه.

برای رزرو کلاس و زمان بندی ساعات، تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید