تعیین جنسیت

خطرات تعیین جنسیت

طبق گفته­ ی فریدر،به نظر می­ رسد تغییر رژیم غذایی بی ­خطر باشد. اما بر اساس یافته­ های اخیر، متخصصان غذایی به زنان هشدار داده ­اند که در دریافت کالری یا مواد مغذی کمتر به امید دختردار شدن کوتاهی نکنند. بر طبق گفته­ ایشان در روشی ­که برای تعیین جنسیت دختر یا پسردار شدن پیشنهاد می­ کند قبل یا بعد از تخمک­ گذاری نزدیکی صورت گیرد، در صورتی که زوج ­ها در محاسبه­ ی زمان تخمک ­گذاری اشتباه کنند، می­ تواند باعث کاهش شانس بارداری شود.

ولی وقتی زیر نظر پزشکتون این کار و می کنید قاعدتا نتیجه بهتری می گیرید.

چه زمانی باید مراجعه کنم؟

شما باید حداقل سه ماه  قبل بارداری مراجعه کنید تا رژیم ها را گرفته و اگر نیاز به آزمایش و اقدام خاصی هست انجام شود. قابل ذکر است که رژیم هر فرد با فرد دیگری متفاوت است و از قرار دادن رژیم به دیگران باید جدا خوداری کرد،زیرا این حریم خصوصی شما و پزشکتون هست.

چند درصد بچم پسر میشه؟چند درصد دختر؟

ببینید اینکه بخواهیم به صورت صد در صد این را بیان کنیم کاری و صحبتی بیهوده هست.زیرا در آخر این خدا هست که مصلحت کار ما را بهتر می داند. پس ما تلاش خود را تا ۸۰ درصد میتوانیم بکنیم که آنچه دوست داریم بشود ولی ۲۰ درصد دیگر از دست بشر خارج است. در من در بعضی موارد بر اساس مشکلات کروموزومی یا …. وجود دارد و ما باید فقط یک جنسیت خاص را به دنیا بیاوریم در آن صورت یک روش صد در صدی وجود دارد به نام PGD که در این روش فرد در صورت بارداری صد در صد جنسیت مورد نظر را باردار میشود که هر بار احتمال ۲۴ درصد احتمال باروری دارد.ناگفته نماند که بسیارهزینه بر و وقت گیر است.

ممنوعیت اجرای رژیم غذایی برای پسردار شدن

ابتدا باید مطمئن باشیم که ممنوعیت برای اجرای رژیم غذایی وجود نداشته باشد. ممنوعیت رژیم غذایی برای پسردار شدن در موارد زیر است و افراد مبتلا به بیماری‌های ذیل نباید این رژیم غذایی را رعایت کنند:
* فشار خون بالا
* ناراحتی‌های قلبی و عروقی
* نارسایی‌های کلیوی
پس از اثبات بارداری، زن باردار رژیم غذایی متعادل و مناسب دوران بارداری معمولی را ادامه می‌دهد و نیاز به رعایت محدودیت‌های رژیم پیش از بارداری نیست
ممنوعیت اجرای رژیم غذایی برای دختردار شدن
افراد مبتلا به بیماری‌های زیر نباید رژیم غذایی دختردار شدن را رعایت نمایند:

* اختلالات عصبی
* بالا بودن کلسیم خون
* نارسایی‌های کلیوی

دیدگاهتان را بنویسید

تعیین جنسیت