اورال سکس یا سکس دهانی

ابتدا برایتان میخوام از نظر شرعی بررسی کنم و سپس پزشکی توضیحاتی را دهم

امروزه با ترویج تنوع در روابط جنسی متاسفانه شاهد بسیاری از انحرافات جنسی هستیم و از این طریق بیماری های بسیاری قابل انتقال است و می تواند خانم و آقا را تهدید به بیماری هایی مثل انواع هپاتیت ، سوزاک، سیفلیس ، ایدز، تبخال و حتی بیماری های دیگر ایجاد کند و اصلا توصیه نمی شود که اورل سکس انجام شود و البته سکس های نا متعارف دیگر هم همین طور است و هم از لحاظ روان و هم جسم بسیار آسیب زننده است و نمی توان به سادگی از آن گذر کرد .

در هر رابطه بهتر است که دو نفر رضایت داشته باشند از لحاظ ذهنی

گاهی اوقات خانم به خاطر حفظ رابطه و یا دوست داشتن شریک جنسی خود تن به هر درخواستی از سمت پارتنر خود می دهد که البته بسیار اشتباه است زیرا که سلامتی خود را به خطر می اندازد واینجا قابل ذکر است که بگویم بالاخره هر مسئله ای روزی جذابیت و تازگی خود را از دست می دهد و در آن صورت چی ؟ خانم عزیز یا آقای محترم شما میمانی با بیماری ها و درد و عذابی که باید تحمل کنی پس بهتر است که راهی دیگر برای تنوع و نوع رابطه خود پیدا کنید !!!! که البته ناگفته نماند که وقتی روابط عاطفی قوی بین زوج وجود داشته باشد تمام این مسائل حل میشود .

اما رابطه از پشت (مقعد) بسیار آسیب زننده است چرا که محل دخول بسیار آلوده و سرشار از میکروب است که اگر دخول اتفاق بیفتد می تواند انتقال بیماری انجام شود و مخصوصا بیماری هایی مثل هپاتیت و البته برای خانم هم خیلی خطرناک است که اگر استمرار پیدا کند می تواند خانم را با بی اختیاری های مدفوع و بی اختیاری در دفع گازهای روده ای و معده ای مواجه کند و در مواقعی حتی مجبور به استفاده از پوشک برای بی اختیاری ها میشود که البته نا گفته نماند که ربطی به سن خانم ندارد ، زیرا بافت مقعد حالت ارتجاعی ندارد و به حالت اولیه خود بر نمی گردد.

اما از لحاظ شرعی و دینی

درست است که سفارش شده که زن و شوهر باید از تک تک اعضا برای لذت بردن از همدیگر استفاده کنند اما در خصوص روابط نا متعارف به شدت نفی شده و کراهت شدیدی دارد زیرا اسلام دین پاکیزگی است و مواردی که سلامتی را به خطر بیندازد بسیار مورد نکوهش قرار گرفته است .

برای مشاوره قبل از ازدواج و آداب روابط زناشویی را یاد بگیرید می توانید به صورت آنلاین یا حضوری با ما در ارتباط باشید.

با آرزوی سلامتی و تندرستی و شادکامی برای شما عزیزان

* ماما ، ضربان قلب آینده را می شنود .*

دیدگاهتان را بنویسید

اورال سکس یا سکس دهانی